טיול מאורגן למזרח

טיול מאורגן למזרח

טיול מאורגן למזרח

 

 המזרח הרחוק מושך עשרות אלפי ישראלים בשנה לארוז מזוודות ולצאת לגלות עולמות רחוקים ובלתי מוכרים. רמת המחירים הזולה במדינות המזרח הרחוק מאפשרת להאריך את הטיול, כאשר עיקר ההשקעה תהיה במחיר הטיסה והחשבון הסופי לטיול של שבויים במזרח הרחוק לא יעלה יותר מטיול של כמה ימים בודדים באחת ממדינות אירופה. האפשרות הראשונה לצאת לטיול במדינות המזרח הרחוק היא לרכוש כרטיס טיסה, מדריך תיירות ערוך בצורת ספר ותרמיל גב גדול ולטייל באופן עצמאי או יחד עם כמה שותפים. האפשרות השנייה היא להזמין טיול מאורגן לאחת המדינות של המזרח הרחוק. לפני שאתם פונים לסוכן הנסיעות, כדאי להכיר אילו מדינות מחייבות לטייל במסגרת של טיול מאורגן ובאילו מדינות תוכלו לטייל בכיף גם ללא מדריך טיולים צמוד.

האם תאילנד הוא יעד מומלץ לטיול מאורגן

תאילנד הוא ללא ספק היעד המועדף ביותר על כל הישראלים שיוצאים לטיול במזרח הרחוק. המדינה הזו מאפשרת גם לטייל בתור תרמילאים ביערות הגשם של המדינה וגם לצאת לטיולים מפנקים שעיקרם נופש ומנוחה. התרבות התאילנדית מכתיבה הכנסת אורחים מאוד חמה ולבבית וקלות ההתמצאות במדינה ונגישות התחבורה לתייר הופכים אותה ליעד מושלם לא רק למטיילים צעירים הרפתקנים, אלא גם למשפחות עם ילדים וגם לאנשים מבוגרים יותר המחפשים את הנוחות. הזמינו טיסה לתאילנד ואתם בדרך לחוויה שלא תשכחו בחיים. טיול מאורגן לתאילנד מיועד עבור מי שמעוניין להספיק הרבה במינימום זמן ולמי שמעניינים אותו בעיקר ביקורים באתרי התרבות.

טיול מאורגן למזרח
טיול מאורגן למזרח

האם ניתן לטייל בסין באופן עצמאי

סין היא הדוגמה הכי מובהקת למדינה שבה מאוד קשה עד בלתי אפשרי כלל לטייל באופן עצמאי. ראשית, כי מדובר במדינה קומוניסטית שהפאר התרבותי בינינו לבינה בלתי נתפס. שנית, בגלל שהרוב הגדול של סינים לא מדברים אנגלית. סין היא אומנם מדינה מתפתחת בקצב הכי מהיר בכל בעולם, אך השילוט בה עדיין ברובו בסינית וברגע שמתרחקים מהאזורים העירוניים המרכזיים האפשרות להסתדר באנגלית בכוחות עצמך יורדת לאפס. טיול מאורגן לסין לעומת זאת, יאפשר לכם לבקר בכל המקומות המרהיבים של המדינה הענקית הזאת בימים ספורים וגם להכיר את התרבות הייחודית שלה. טיול מאורגן יקל על התמצאות ועל ההגעה ממקום למקום וגם יבטיח כי לא תתברברו בדרך וכי לא יהיו צפויות לכם הפתעות תיירות מיותרות שעלולות לפגום בהנאה מהטיול.

מהם היתרונות של טיול מאורגן למדינות המזרח הרחוק

היתרון הגדול ביותר של טיולים מאורגנים למזרח הרחוק בא לידי ביטוי בכך שטיול כזה מאפשר לראות הרבה בזמן קצר מבלי להתעכב על פארי התרבות. נוחות אופטימאלית מובטחת לכל המזמינים טיול מאורגן ולכן סגנון כזה של טיולים מומלץ לאנשים מבוגרים או למי שלא הזדמן לו לטייל הרבה בעולם ולכן הוא תייר פחות מנוסה. טיולים מאורגנים מהווים את האפשרות האולטימטיבית לטייל בהנאה רבה עבור מי שאינו דובר אנגלית ועבור מי שמעוניין להבטיח כי הטיול יעבור בנעימים מתחילתו ועד סיומו.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *