עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה – צוות חילוץ של איש אחד

ישנם מצבים רבים בחיים שתופסים אותנו לא מוכנים. ביום אחד או יותר נכון בשנייה אחת אנחנו יכולים להיות אזרחים יצרניים, אנשי משפחה למופת, נהגים שקולים ואחראיים ושנייה אחת לאחר מכן למצוא את עצמנו מאחורי סוגר ובריח, ללא רישיון נהיגה, כשהוצאות כספיות עצומות לפנינו ועם עתיד לא ברור. למרות שלעתים קרובות אנשים נוטים להאמין שיסתדרו טוב יותר בכוחות עצמם, אין שום דרך להבהיר עד כמה חשוב תפקידו של עורך הדין בתחום התעבורה. בכל התחום של דיני תעבורה עורך דין הוא איש מקצוע שמהווה למעשה מעין יחידת חילוץ של איש אחד ותאמינו לנו כשאנחנו כותבים לכם, שהבוץ הזה יכול להיות עמוק מאוד.

עורך דין תעבורה
עורך דין תעבורה

תמיד יש מה לעשות, נצלו זאת!

אחת הסיבות בגינן אנשים נוטים לוותר על שירותים מקצועיים של עורך דין תעבורה היא שהם מאמינים כי במידה ונתפסו כשהם עוברים עבירה מסוימת, אין הרבה שניתן לעשות בדבר. אנשים אלו מאמינים באמת ובתמים כי אין דבר שאיש יכול לעשות כדי להקל על מר גורלם וכי במידה וישכרו את שרותיו של עורך דין מקצועי, בסופו של דבר לא רק שמצבם לא ישתנה, אלא שיהיה להם הרבה פחות כסף בארנק. החלטנו להביא בפניכם מספר דוגמאות למקרים מצוינים שממחישים עד כמה תפיסה זו אינה עומדת בקנה אחד עם המציאות. דעו כי במקרים מסוימים ניתן להקל את חומרת העונש במידה רבה, במקרים אחרים ניתן להמירו בעונש אחר (קנס במקום מאסר למשל) וישנם גם מקרים רבים בהם גם אם בהתחלה הכל נראה אבוד, הרי שבסופו של דבר עורך הדין המיומן בתחום, הצליח להביא לזיכויו המוחלט של הנאשם.

נהיגה בשכרות

אחת העברות הנפוצות ביותר כיום במדינת ישראל היא נהיגה תחת השפעת אלכוהול. עם זאת, חשוב לדעת כי גם אם נתפסתם כשאתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול, לא הכל אבוד. כך למשל חגי נורמן, סטודנט לאדריכלות מחיפה, נתפס כשהוא נוהג תחת השפעת אלכוהול. למרבה המזל, פנה למשרד עורכי דין שמתמחה בתחום התעבורה ואנשי המקצוע של המשרד הצליחו להביא לביטול מוחלט של כתב האישום כיוון שכאשר נערך לחגי מבחן הליכה בקו ישר, לא נלקח בחשבון שהוא סובל מפציעה בקרסול שהתרחשה שבוע קודם לבדיקה. מקרה אחר שקרה לחגית שמחוני מנהריה כלל שימוש במכשיר הינשוף. רבים חושבים כי במידה ונמצא בדמם אחוז אלכוהול גבוה בבדיקת ינשוף, הרי שאין להם שום סיכוי לצאת זכאים בדין. מדובר בטעות, עורך הדין המוצלח של חגית הצליח להוכיח כי במכשיר בו בוצעה המדידה התרחשה סטייה ולכן הוא אינו קביל בבית המשפט. דוגמאות כאלו ישנן בשפע גם בתחומים אחרים, כולל כאלו בהם היו מעורבים הנהגים בתאונות עם נפגעים.

אי לכך, לאור כל האמור לעיל, גם במידה ואתם מואשמים בעבירות תעבורה אלו ואחרות ואתם מאמינים כי אין לכם סיכוי לצאת זכאים, עשו את הדבר הנכון ופנו לעורך דין מומחה בתחום. רוב הסיכויים שאתם עתידים להיות מופתעים ובגדול.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *